יש לאהוב נשים יולדות ולטפל בהן כאלות ~ אינה מיי גסקין 
מזל טוב!
את בהריון, שמחה, מצפה ומתרגשת.אבל בטח, כמו נשים הרות רבות אחרות, את גם קצת סובלת.. כואבת.. חסרת שקט…
האם אלו בחילות והקאות? אולי הבטן שצמחה וקצת מכבידה? הגב שכואב ומקשה למצוא תנוחה נוחה? או השינה הקטועה שלא ממש מאפשרת לך למצוא את כוחותיך בחזרה?

אני מזמינה אותך לא לקחת את הסבל הזה כמובן מאליו. יש הרבה מה לעשות ואפילו אפשר להנות בדרך. קבלת טיפול שיאצו היא דרך נפלאה להקל על העומס, לחזק ולהעניק לגופך תמיכה משמעותית ולאפשר לך להתחבר אליו מחדש ואל ההריון באופן חיובי ובונה.

במהלך ההריון גופך עובר שינויים רבים ואינטנסיבים במשך זמן קצר מאוד, התמיכה בך ובתהליכים אלו היא הרבה יותר מסתם פינוק. היא חשובה ומתבקשת.

מה זה שיאצו?

טיפול שיאצו בהריון הוא טיפול מגע, תומך ונעים, המאפשר לך לחוות הקלה משמעותית בתופעות השונות אתן את מתמודדת, לאזן ולחזק את הגוף ולהכין אותו ללידה ולתקופה שלאחר הלידה.
שיאצו מתמקד בכוח הריפוי הפנימי של האדם, בחיזוק, איזון והזרמת אנרגיית החיים במרידיאנים – ערוצי זרימת קי המאחדים את הגוף האנרטי והפיזי. שיטת הריפוי התפתחה מיסודות רפואת המזרח המושתתת על גישות טיפול סיניות עתיקות ומסורת הזן בודהיזם מיפן.
המגע בטיפול הוא נעים, משחרר ומרגיע, קשוב ולא פולשני, הוא מתבצע על מזרון בלבוש מלא, המגע מתאפיין ע"י השענות על הגוף באמצעות כפות הידים, האגודלים, האמות והברכיים וע"י מניפולציות שונות כגון, מתיחות, הנעה ואקופרסורה. >> קראי עוד על שיאצו לנשים

שיאצו תומך ומטפל באופן יעיל במקרים של:

 • כאבי גב ואגן
 • בקעים וסימפיזיוליסיס
 • בחילות והקאות
 • צרבות, טחורים ועצירות
 • קושי והפרעות בשינה
 • תשישות ועייפות
 • קשיי נשימה
 • מתחים, דאגות
 • תחושת כבדות ובצקות
 • סכרת הריון
 • צירים מוקדמים
 • דיכאון וחרדות

לקראת הלידה

גם אם אנחנו עוברות את ההריון בשלום יחסי, בשליש השלישי רובנו כבר חוות אי נוחות פיזית עקב משקל וגודל העובר והבטן: כבדות ועייפות, כאבי גב, שכמות וצוואר ושאר מכאובים.
ברמה הרגשית אנו עוברות תהליכים אינטנסיבים של הבשלה פסיכולוגית ורגשית לקראת הלידה.
מתחים ותחושות אלו יכולים להתיש אותנו לגמרי ולהוביל לכך שנגיע ללידה עייפות ומרוקנות מכוחות.
תמיכה בעזרת טיפולי שיאצו בשליש השלישי יכולה לסייע בדיוק בנקודה הזאת: לאפשר לנו תנועה קלה יותר, שינה עמוקה, יכולת להרפות ולאגור כוחות ולאזן אותנו ברמות העמוקות ביותר ובכך לתרום למצבנו הגופני, האנרגטי והרגשי לקראת הלידה.
כמו כן, אני מזמינה אותך להעניק לעצמך מספר טיפולי שיאצו לקראת הלידה שמטרתם הכנת הגוף ללידה. חיזוק, איזון והגמשת הגוף יאפשרו לך לחוות את הלידה באופן קל ווזורם יותר.

האם הטיפול בטוח?

טיפול השיאצו נחשב לבטוח ביותר לנשים הרות ולעובר שלהן, הוא יכול לתת לך מענה נפלא לבעיות שאין בכוחה של הרפואה המערבית לפתור. אם יש לך ספק, את מוזמנת לשאול ולהתייעץ עם רופא הנשים שלך. אני מאמינה בלב שלם כי רובם ימליצו, ואני אפילו נהנית מדי פעם מביקורים של נשים שהופנו ע"י הרופא שלהם.

יחד עם זאת, חשוב מאוד לקבל את הטיפול ממטפל מוסמך ומנוסה בעבודה עם הריון ולידה שידע לזהות ויקפיד לא לגעת באיזורים ובנקודות שאינם מומלצים למגע עד סוף ההריון.

טיפול שיאצו בהריון הוא עדין, רגיש וקשוב יותר מטיפול שיאצו רגיל.
מרבית הטיפול יתקיים בשכיבה על הצדדים ובחלק מהמקרים גם בשכיבה על הגב.
בשום מקרה אין צורך לשכב על הבטן.

ניתן להתחיל בטיפול מגע בהריון תקין מהשבוע ה8 ועד הלידה.
שיאצו לנשים בהריון יכול להיות מאוד אפקטיבי בטיפול חד פעמי אך מומלץ לקבל סדרה.
יש לך שאלות נוספות? דברי איתי – אפרת 052-4711149

מטופלות מספרות

"אפרת היא פשוט מטפלת נפלאה, טופלתי אצלה מאמצע ההריון,
בעיקר עקב כאבי גב והיא ממש עזרה לי והייתה דמות חשובה עבורי באותה תקופה, לקראת הלידה עלו בי הרבה שאלות ולרובן מצאתי תשובה אצל אפרת.
לא יכולתי לחכות ששבוע יעבור.
באהבה ובתודה גדולה. דניאלה גרינבויים"

"קיבלתי מאפרת טיפולי שיאצו בשליש האחרון של ההריון, אני ממליצה בחום, אפרת מקסימה, מרגיעה, מקצועית והטיפולים הקלו עלי מאוד! שלי יוסף" >> לכל ההמלצות 

בחזרה לדף הריון ולידה