אורטל שביט – הכנת הגוף לקראת הריון

פניתי לאפרת לטיפול שיאצו לחיזוק לקראת הריון שלישי, בנוסף לחווית מגע עמוקה ונהדרת העניקה לי אפרת כלים של תזונה בריאה ותרגילים מדהימים להרפייה ממתחים שתרמו לי מאוד.

אחרי סדרת טיפולים הרגשתי כמו חדשה, כוחותי שבו אלי ונכנסתי להריון בקלות.
אפרת מטפלת מקצועית, נעימה והעיקר משיגה תוצאות!!!
אני מודה לך מעומק ליבי על התמיכה והנתינה שלך וממליצה בחום.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
יעל – טיפול בשחלות פוליציסטיות וpms
מאז שאני זוכרת את עצמי אני מתמודדת עם הרבה קושי סביב ובזמן המחזור, כאבי בטן, כאבי ראש, עצבנות, רגשנות בעיות עיכול ואקנה למשך כמעט שבועיים בכל חודש.
ביקרתי אין סוף רופאים אבל לאף אחד לא היה פיתרון להציע לי, עד שחברה סיפרה לי על אפרת.
פניתי לטיפול בחוסר אמונה ועל סף יאוש מוחלט ולהפתעתי לאחר מספר פגישות הבנתי שמה שהיא עושה (שהוא גם נעים וכיף) פשוט עוזר ובגדול.
הייתי שנה בטיפול רצוף ומאז כל חודש כבר שנתיים ואני לא מתכוונת לוותר על הטיפול כל עוד אפרת תקבל אותי.
היום ומאז הטיפול המחזור שלי סדיר הוא בא והולך בקלילות וללא תופעות לוואי.
מבחינתי אפרת היא קוסמת ואין סוף לכמה שאני מעריכה אותה ומוקירה אותה.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שלי, טיפול שיאצו בהריון לסימפיזיוליסיס

קיבלתי מאפרת טיפולי שיאצו בשליש האחרון של ההריון, אני ממליצה בחום, אפרת מקסימה, מרגיעה, מקצועית והטיפולים הקלו עלי מאוד!

שלי יוסף

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שיר  – טיפול להיפוך עובר

המלצה חמה!!!

בשבוע 35 של ההריון שלי התחלתי להבין שאולי לעוברית שלי אין שום כוונה להתהפך מרצונה החופשי, זה כמובן היה ממש לא מקובל עלי כי ממש לא רציתי להגיע לניתוח. התחלתי לברר מה ניתן לעשות בנידון וכך הגעתי לטיפול אצל אפרת, האמת שלא ידעתי מה זה שיאצו לפני זה וחבל כי גיליתי שזה טיפול ממש מדהים ומרגיע, אפרת הנחתה אותי דרך מדיטציה ולימדה אותי נשימות ותרגילים מיוחדים ואחרי כמה ימים בבדיקה גיליתי שהקטנה שלי התהפכה, מבחינתי זה היה שווה הכל והלידה שהגיעה כמה שבועות אחרי הייתה קלה וזורמת. לאורך כל הדרך שמרה איתי אפרת על קשר והתעניינה באמת בשלומי ונתנה לי תחושה שאני בידיים טובות ובטוחות. תודות רבות וחיבוק גדול ממני וממאיה
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

עדי- ליווי בטיפולי פוריות, בהריון ולאחר הלידה 

אפרת יקירה
כל כך שמחה שיצא לי להכיר אותך ומהזכות שהייתה לי להנות מחסדי המגע שלך, ליווית אותי תקופה ארוכה ואחת המשמעותיות ביותר בחיי, מטיפולי הפוריות, דרך ההריון היקר וכמובן אחרי לידה. היית לי כמו אם נוספת ואין מילים להביע את ההערכתי אליך ולדרך המשותפת בה פסענו יחד, אוהבת ומוקירה, עדי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
דניאלה – טיפול בכאבי גב בהריון
אפרת היא פשוט מטפלת נפלאה, טופלתי אצלה מאמצע ההריון,
בעיקר עקב כאבי גב והיא ממש עזרה לי והייתה דמות חשובה עבורי באותה תקופה, לקראת הלידה עלו בי הרבה שאלות ולרובן מצאתי תשובה אצל אפרת.
לא יכולתי לחכות ששבוע יעבור.
באהבה ובתודה גדולה. דניאלה גרינבויים
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שירלי – טיפול באל וסת

כשאני ובן זוגי החלטנו שאנו מוכנים להיכנס להריון הפסקתי לקחת גלולות, חצי שנה עברה והמחזור לא הגיע. כשחזרתי לרופא והוא הציע לי לחזור לקחת גלולות הבנתי שמשם לא תבוא הישועה והחלטתי לחפש פתרון לבעיה. למזלי הגדול מצאתי אותך די מהר ותוך חודש וחצי חזר אלי המחזור. מודה שבהתחלה זה היה נשמע לי קצת מופרך, עיסוי בבטן, שיאצו וגזירות התזונה שאת יודעת כמה היו לרוחי 🙂 אבל מה שעובד עובד ואין מה להתווכח.
לכל מי שחוששת ומלבטת – אפרת היא אשת מקצוע ראשונה במעלה. מקצועית, נעימה ונפלאה. באהבה, שירלי.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אורית – טיפול לאחר הלידה

אפרת יקירה, תודה תודה תודה!!!
תודה שהשבת לי את כוחי, תודה שהחזרת לי את היכולת לישון בלילה, תודה שהחזרת לי את האגן (ואת שאר האיברים לצורך העניין) למקומם הטבעי, תודה שעזרת לי לראות שיש לי בדיוק כמה חלב שצריך, תודה על ההקשבה, הסבלנות והטישו הבלתי מוגבל. תודה לעצמי שלא ויתרתי לעצמי ובאתי אליך, שוב ושוב, גם כשכל מה שרציתי זה להיכנס למיטה ולא לצאת. חיבוק גדול.