נוגה- סיום תהליך של שנתיים בטיפול בטראומה ופסיכותרפיה

אפרת היקרה
וואו… הגענו לרגע, לרגע הענק הזה, שבו אני חסרת מילים ויש לי כל כך הרבה מה להגיד. מתרגשת, מלאה רגשות, חוויות שמחה – עצובה, נפרדת וממשיכה.
אני רוצה להודות לך על המסע הזה, המדהים והמרגש, על כל מה שלימדת אותי, על כל מה שנתת לי, לאורך כל הדרך. על כל הדרך אני רוצה להודות לך – על כך שהשקית אותי, ונתת ועזרת לי לפרוח מתוך האדמה אל האור. אני מאושרת מכך שזכיתי להכירך. מאחלת לך (ולי) את כל האושר ואהבה שבעולם. תודה!! אוהבת נוגה

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שלומית – אם יחידנית – טיפולי פוריות

אפרת אהובה, תודה על הליווי והתמיכה בדרך אל ההריון. דרך שנמשכה כמעט שנתיים ועוררה לא מעט פחדים וחששות. בעיקר תודה גדולה על כך שעזרת לי פעם אחר פעם למצוא את עצמי, את המדוייק והנכון לי בתוך הדבר הזה שנקראה טיפולי פוריות, על כך שעזרת לי להאמין בעצמי ובגוף שלי ועל חלכך החשוב בעיצוב האם (השפויה והרגועה) שאני. 🙂
חיבוק גדול, שלומית

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
רונית – טיפול פסיכותרפיה

לאפרת היקרה!
במהלך השנתיים האחרונות עברתי תהליך ארוך ומשמועתי במחיצתך ובעזרתך ורציתי לומר לך תודה ענקית!
תודה שאפשרת לי להיות מי שאני עם הטוב ועם הרע, תודה שהקליניקה ההקטנה והצנועה שלך שימשה לי כבית, כפינה מוגנת, מכילה ומאפשרת!
אהבתי את הישיבה על המזרון, בחיק הכריות הרכות שאפשרו לי להיפתח, להיות באינטימיות ולבטא את הרגשות, המחשבות והרצונות שלי על כל המגוון האפשרי!
שמחתי לעבוד עם הבדים ולחקור את ההיסטוריה השפחתית שלי ולהגיע לתובנות מאלפות, התרגשתי כשהפלגתי עם הצבעים על גבי הנייר ויכולתי להביע את עצמי דרך החוויה הויצירה ללא מילים.
נכנסתי לשקט ורוגע בפעמים בהם המפגש נעשב דרך מגע פיסי שהיה נעים ונתן אנרגיות מחודשות.
וכעט אני סוגרת מעגל, ופותחת מעגלים חדשים, אך לוקחת איתי את המשפטים, המבטים שספגתי ממך ומבטיחה להיזכר בהם ברגעים בהם אזדקק להם!

מקווה שיהיו לך מטופלות רבות שיוכלו לקבל ולספוג את מה שאני קיבלתי וספגתי ויעניקו לך את כל מה שאת מעניקה באהבה, בכנות, בהתכוונות ומכל הלב.
באהבה והערכה רבה
רונית
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

גלי – הכנה רשית ללידה ועיבוד חווית לידה

הגעתי לאפרת בהריון שני להכין את עצמי ללידה חוזרת לאחר שעברתי לידה קיסרית קשה בלידה הראשונה.
לא חשבתי שטיפול כל כך קצר יכול להיות כל כך חשוב ומשנה חיים. הלידה החוזרת שלי הייתה טבעית ומדהימה וזה הרבה בזכות העבודה עם אפרת. ממליצה בחום.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

שרון – תהליך של 4 שנים עם סטודנטית לפסיכותרפיה גופנית

איזה מזל גדול היה לי שהגעתי אליך במקרה דרך האתר ומשהו שם דיבר אלי. החיבור ביננו היה לי נכון וחשוב והשנים בהן ליווית אותי היו לי כל כך משמעותיות במובן של צמיחה וגדילה אישית ומקצועית.
אני מסיימת אתך היום קשר, מהחשובים שהיו לי בחיי. כשאני בוגרת, בזוגיות טובה ומזינה, עוסקת במקצוע המרגש שלנו וחיי מלאים במשמעות וכוונה.
מהלך הזמן בו הייתי בטיפול למדתי להיות ברכות ולאהוב את עצמי ואת גופי וזאת המתנה הכי גדולה שאישה יכולה להעניק לעצמה.
מאחלת לך בריאות ואושר והרבה אהבה ונחת. תודה על הכל. שרון.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ענת – טיפול תמיכה לקשיים לאחר הלידה

לפני כשנתיים ילדתי תאומות, לאחר הלידה חוויתי משבר ובעקבותיו פניתי לאפרת לטיפול.
בתוך האינטנסיביות והקושי שלאחר הלידה רגשתי שהטיפול הוא כמו אויר לנשימה.
אפרת היא מטפלת מקצועית, ישירה ויותר מהכול חמה ובעלת לב גדול.
בעזרתה ובזכות האופן המאוד ייחודי בו היא רואה את הדברים הצלחתי להגיעה לכמה תובנות והארות מאוד משמעותיות לגבי חיי.
במפגשים איתה הרגשתי שהיא רואה אותי, שהיא קשובה ונוכחת ובעיקר שהיא מסוגלת להבין ולהכיל אותי.
הייתי בטיפול במשך שנה במהלכה ממפגש למפגש הרגשתי שאני מתחזקת ומתפקחת, לומדת להכיר את עצמי ולגעת בכאבי.
היום אני יכולה לומר שהטיפול השפיע כמעט על כל תחום בחיי.
ענת

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
מיכל – טיפול בחרדות בהריון וחרדה מהלידה (טוקופוביה)

הופניתי לאפרת נאור לטיפול בהמלצה של חברה קרובה שעברה איתה תהליך בהריון שלה. במשך שנים עוד בגיל ההתבגרות המחשבה על הריון ולידה עתידית הבעיתו אותי,הדבר היחיד שהרגיע אותי אז היא הידיעה שזה לא עומד לקרות לי בקרוב .
הגיע הרגע ונכנסתי להריון, בהתחלה עוד חוויתי שמחה והתרגשות אבל מהר מאוד החרדה ממה צפוי לי לא הניחה לי. הבנתי שעזרה ותמיכה במקום הזה פשוט נדרשת.
אפרת קיבלה אותי בחום לזרועותיה ,ערכנו סדרה של מפגשים בהם התאפשר לי לגעת קצת בנושא לפתוח אותו ובעיקר למצוא את הדרך להמשיך ולנשום בו.
הטיפול עם אפרת עטף אותי והרגיע , צעד צעד במפגשים לתוך ההיריון הרגשתי שהפחד פחות מפחיד והיה מקום לעוד תחושות ורגשות.
אפרת תמכה בי מחודש ההיריון השני ועד לסופו והייתה דמות משמעותית עבורי בתקופה הזו.מצאתי אצלה הקשבה,הבנה אמיתית,חום אמפטיה והרבה מקצועיות שאפשרה לי לבטוח ולסמוך ובסופו של דבר לקבל עזרה אמיתית ושותפות לדרך.
אין מילים לתאר את האישה המופלאה והגדולה הזו.
ממליצה לכן בחום רב

מיכל

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

גלית – תמיכה רגשית בהריון בעקבות היפראמזיס (הקאות מרובות בהריון)

אפרת היקרה
ההריון עבורי היה מסע ארוך ומפרך, תשעה חודשים של טלטלות פיזיות ונפשיות כאחד. במהלך הדרך למדתי המון על עצמי, חוויתי את גופי באופן שאותו לא הכרתי עד היום והשתנתי מקצה לקצה.
נאלצתי לעצור ולהקשיב למתרחש בגופי, בהתחלה בכעס מסויים ובחוסר הבנה – אי יכולת הפנמה או קבלה של התהליך המורכב אותו חוויתי. לאט לאט המתח התפוגג, החששות נמוגו והבטן ההולכת וגדלה מילאה את ליבי באהבה אין סופית לעתיד לבוא.
את התהליך הזה עברנו יחד. המפגשים השבועיים הפיחו חיים בנפשי ובגופי והעניקו לי את הכוח הדרוש להתמודדות עם ההריון.
אני מודה לך מקרב לב על החיוך בו תמיד קיבלת את פני, על סבלנותך, על יכולתך לגעת ולהאיר בדיוק את המקומות הנכונים. באהבה גדולה גלית.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אורנת – ליווי לאחר לידה שקטה

שום דבר ממה שעברתי בחיים לא הכין אותי למה שהבנתי שקורה לי חצי שנה אחרי שנפסק לי ההריון בשבוע 32. שום רגש שחוויתי לא היה דומה לזה ושום יכולת שהייתה לי לא הייתה מספיק טובה כדי לעזור לי להתמודד עם הדבר הנורא הזה.
הדבר הנורא מכל היה המבטים של כולם אחרי, בשכונה, במכולת, לחזור לעבודה ולהסביר מה קרה. כולם ממש משתדלים שלא להסתכל על הבטן אבל לא ממש מצליחים.

למזלי פגשתי אותך, כי זה שהיית איתי שם והיית שם עבורי היה ממש חבל הצלה.
לא היה הרבה מה לעשות, או מה לתקן ובכל זאת עזרת לי לתקן אותי ואת מה שנשבר בי. גם גיא בדרך עקיפה היה בטיפול וגם הוא נרפא. שנינו ביחד.
היום אני אמא, אחרי ההריון השני, שבזכותך היה כמעט לגמרי משוחרר מחרדות וכאב.
כל מילת תודה שאכתוב תהיה לא ממצה וחסרת חשיבות מול מה שעברת איתי. התהומות אליהן ירדת איתי, אוחזת בידי. לנצח תהי בליבי, חלק ממשפחתי ונצורה בליבי. באהבה אורנת וגיא.